Tło

Plebiscyt - Gala Sportu Gminy Kleczew

Plebiscyt - Gala Sportu Gminy Kleczew

Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew ogłasza plebiscyt pn. "Gala Sportu Gminy Kleczew".

Celem Plebiscytu jest promowanie sportowców i inicjatyw związanych ze sportem w Gminie Kleczew, aktywności sportowej oraz wszelkich pozostałych działań służących rozwojowi sportu.

Kandydatury w pięciu kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Talent Sportowy Roku, Mecenas Sportu Roku i Zasłużony dla Sportu w Gminie Kleczew zgłaszać mogą: kluby sportowe mające siedzibę lub działające na terenie gminy Kleczew, Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej. Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie oraz dyrektorzy placówek oświatowych z terenu gminy Kleczew.

Do plebiscytu mogą być zgłaszani sportowcy i trenerzy, którzy są mieszkańcami gminy Kleczew lub reprezentują klubu sportowe, które mają swoją siedzibę na terenie gminy Kleczew lub prowadzą na jej terenie działalność . W kategorii "Mecenas Sportu" może być zgłoszona osoba fizyczna lub prawna, która poprzez sponsoring lub inne działania przyczynia się do rozwoju sportu w gminie Kleczew. W kategorii "Zasłużony dla Sportu w Gminie Kleczew" można zgłaszać osoby, których działalność przyczyniła się do rozwoju sportu w gminie Kleczew.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2024 roku. Więcej informacji na temat plebiscytu udziela dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie.

Wróć