Tło

Na Sokoła nie ma mocnych!

Na Sokoła nie ma mocnych!

Sokół pokonał Świt Szczecin 1-0. Gola na wagę wygranej zdobył na początku meczu Fabian Grzelka. To już piąte z rzędu zwycięstwo.

 

Sokół do Szczecina jechał pełen obaw, bo przecież każda seria nawet najlepsza kiedyś się kończy, ale jak się okazało to jeszcze nie ten moment. Mecz ze Świtem dla ekipy Łukasza Cichosa ułożył się podobnie jak ten z Olimpią Grudziądz. Już kilka chwil po rozpoczęciu meczu gola po zagraniu Janiaka zdobył Fabian Grzelka. Później można było spokojnie bronić korzystnego wyniku zwłaszcza, że defensywa Sokoła tej wiosny spisuje się bardzo dobrze. No i tym razem również się spisała. Sokół w tym roku imponuję. Dzięki wygranej ze Świtem po siedmiu meczach stał się najlepszą drużyną wiosennych rozgrywek. Już teraz na niespełna półmetku rundy Sokół ma na koncie 18 punktów, a w całej rundzie jesiennej zgromadził ich 19.

 

Świt Szczecin – Sokół Kleczew 0-1 (0-1)

Fabian Grzelka 3′

 

Sokół: Sebastian Szabłowski – Jan Andrzejewski, Hubert Kaptur, Adrian Kaliszan, Michał Grobelny, Kacper Janiak, Mateusz Wzięch, Tomasz Kowalczuk, Eryk Kryg, Fabian Grzelka, Krystian Pawlak.

Wróć