Tło

Euromatpol zwyciężcą Grand Prix

Euromatpol zwycięzcą Grand Prix!
14 kwietnia na kleczewskim ORLIKU odbyła się runda finałowa Grand Prix Drużyn Amatorskich w Piłce Nożnej.
Najlepszą drużyną zarówno ostatniej rundy, jak i całego turnieju okazał się Euromatpol, który zdobył 660 punktów. Drugie miejsce zajął Oldboy Kleczew, trzecie - Faber Konin. Czwarte miejsce przypadło w udziale Dampiaskiwi, a piąte - Wilkom Wilczyn.
Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Jóźwiakowski (Euromatpol), najlepszym bramkarzem zaś Łukasz Kornowicz (Oldboy Kleczew).
Wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami, pucharami i nagrodami. Wręczali je: Mariusz Musiałowski - burmistrz Kleczewa, Jacek Pernal - radny Rady Miejskiej w Kleczewie, oraz Anna Jabłońska - dyr. OSiR w Kleczewie.